Dersmatik | Sosyal Paylaşım Ağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ferrari'sini Satan Bilge

2 posters
YazarMesaj
Micra
Yönetici

Yönetici

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/04/10

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 223
Yaş Yaş : 25

İş İş : Grafiker,Webmaster ve Fotoğrafçı
Rep Puanı Rep Puanı : 43808

Başarı Puanı Başarı Puanı : 22

Zodyak : Boğa

Çin Astrolojisi : Kaplan

Ferrari'sini Satan Bilge Empty
MesajKonu: Ferrari'sini Satan Bilge   Ferrari'sini Satan Bilge ClockC.tesi Ocak 19 2013, 21:11

Robin S. Sharma;
Editör: Pantha Nirvano
GOA Basım Yayın;

Kalabalık mahkeme salonunun tam ortasında çökmüş haldeydi. O; büyük düşleri olan, zeki, yakışıklı, korkusuz ve ülkenin en seçkin dava avukatıydı.

Onu 17 yıldır tanıyordum.Julian'ın şok edici mahkeme gösterileri sürekli gazetelerin ön sayfalarında yer alıyordu.Çoğu kimsenin sadece düşleyebileceği her şeyi elde etmişti: Yıldızlara varan mesleki şöhret, milyonlarca dolarlık banka hesapları, en pahalı semtte olağanüstü bir malikane, özel bir jet, tropikal bir ada ve orada yazlık bir ev ve de çok değer verdiği varlığı-evinin özel yolunun ortasına parkettiği kırmızı bir ferrari.

Şimdi ise Büyük Julian kalp krizi geçirmiş, çaresiz bir bebek gibi yerde kıvranıyor ve deli gibi sarsılıyordu.

Bütün bunlar üç seneden fazla bir zaman önce yaşanmıştı.Son duyduğum Julian'ın Hindistan'a gittiği idi.Ortaklardan birine hayatını sadeleştirmek istediğini, bazı yanıtlara ihtiyacı olduğunu ve onları bu mistik ülkede bulmayı amaçladığını söylemişti.İşine son vermiş, malikanesini, adasını ve jetini elden çıkarmıştı.Hatta Ferrari'sini bile satmıştı.

Birgün ofisimin kapısı yavaşça açıldı.Kapının ardında canlılık ve enerji yayan, genç ve iyi görünüşünden fazla neredeyse kutsal diyebileceğim bir huzura sahip, gülümseyen bir adam kapıda göründü.

'İşimi elimden almaya niyetli hızlı bir avukat herhalde'diye düşündüm.

Genç adam sevdiği bir öğrencisini izleyen Buda gibi gülümseyerek bana bakmayı sürdürdü.Dayanılmaz sessizlikle geçen uzun bir aradan sonra şaşırtıcı bir biçimde emredici bir ses tonuyla konuştu:

'Tüm konuklarına böyle mi davranırsın John, hele sana mahkeme salonlarının sırrını öğreten birine'

'Julian? Bu sen misin? İnanamıyorum! Gerçekten sen misin? '

Güçlü kahkahası kuşkularımı doğruladı.Önümde duran genç adam uzun süredir kayıp şu Hintli Yogiden başkası değildi: Julian Mantle.İnanılmaz değişimi karşısında şaşkına dönmüştüm.

(Tanıtım Yazısı'ndan)
BcY
Yönetici

Yönetici
BcY

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/12/08

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 397
Yaş Yaş : 27

İş İş : Öğrenci
Rep Puanı Rep Puanı : 43590

Başarı Puanı Başarı Puanı : 35

Zodyak : Yengeç

Çin Astrolojisi : Sıçan

MesajKonu: Geri: Ferrari'sini Satan Bilge   Ferrari'sini Satan Bilge ClockC.tesi Ocak 19 2013, 21:14

Güzele benziyor.Okumak lazım Mutlu
https://dersmatik.yetkinforum.com
Micra
Yönetici

Yönetici

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/04/10

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 223
Yaş Yaş : 25

İş İş : Grafiker,Webmaster ve Fotoğrafçı
Rep Puanı Rep Puanı : 43808

Başarı Puanı Başarı Puanı : 22

Zodyak : Boğa

Çin Astrolojisi : Kaplan

MesajKonu: Geri: Ferrari'sini Satan Bilge   Ferrari'sini Satan Bilge ClockC.tesi Ocak 19 2013, 21:26

Evet güzel bir kitap. ben okudum sanada okumanı tavsiye ederim .. Gülümseme

Ferrari'sini Satan Bilge
1 sayfadaki 1 sayfası